NOARK ELECTRIC. PARTNER, NA KTERÉHO SE MŮŽETE SPOLEHNOUT!

#TEDVICNEZJINDY

MŮŽETE SE NA NÁS SPOLEHNOUT

Většina z nás kvůli bezpečnostním opatřením souvisejících s koronavirem pracuje v těchto dnech z domova, to však neznamená, že bychom omezovali náš provoz. Naopak pracujeme s ještě větším nasazením, abychom zajistili plynulost dodávek a spolehlivou podporu našim zákazníkům. Jak uvidíte z následujících fotek, někdy to není jednoduché, ale společně to zvládneme! 

JSME ZDE S VÁMI

Všechna naše oddělení fungují bez zásadnějších omezení. Někteří kolegové jsou střídavě v kanceláři a střídavě na “home office”, ale v každém případě Vám jsme k dispozici!

Obchod

Odstup si držíme, protože musíme. Nicméně i v dobách krize – nebo možná především v nich – jsme tu stále pro vVás a přichystaní Vám pomoci při výběru našich produktů.

Produkt

Tak jako naše produkty i my potřebujeme ten správný kontakt s ostatními. Nicméně ani práce z domova nám nebrání v tom, abychom pro Vás připravovali a inovovali nové výrobky, které nám umožní se následně opět rychle postavit na nohy.

Logistika

V současné chvíli se heslem „jako v rukavičkách“ řídíme dvakrát tolik. Dbáme na bezpečí kolegů, kteří se starají o lehký průběh distribuce produktů. Náš sklad je nyní bezpečným místem pro jakékoliv objednávky.

Finance

Všichni nyní prožíváme nelehké období. Nicméně i v těchto dobách, kdy nám ceny za dopravu a manipulaci přerůstají přes hlavu, stojíme na Vaší straně a ručíme Vám, že naše ceny zůstávají stejné.

HR

I přes zamčené dveře nabízíme našim zaměstnancům pomoc. Poskytujeme jim to nejlepší za každých okolností a tentokrát je pro nás toto poslání dvakrát tak důležitější. Každému z nich jsme ušetřili nejen obavy o to, kde sehnat svou roušku či dezinfekci, ale také cestu do práce. Mimo své pracovní povinnosti mohou z pohodlí svého domova čerpat jeden z benefitů v podobě online školících kurzů a zapracovat také na svém sebevzdělávání.

Marketing

Nic netrvá věčně, a i v těchto chvílích se Vám budeme věnovat ze všech sil. I nadále pro Vás chystáme nové kampaně a soutěže, které s Vámi chceme sdílet.

AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY A PARTNERY

I navzdory složité situaci způsobené šířením koronaviru je Noark Electric plně připraven i nadále dodávat produkty a poskytovat servis našim obchodním partnerům. Zároveň je pro nás bezpečí našich zaměstnanců prioritou, proto jsme zavedli určitá opatření, která omezují možnosti vzájemného fyzického kontaktu. Většina zaměstnanců zůstává doma a pracuje z home office. Pro kontakt využijte prosím přednostně telefon, e-mail a jiné online nástroje. Kompletní informace také na našich webových stránkách www.noark-electric.cz

JSME S VÁMI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Aktuální informace a novinky najdete na našem Facebooku nebo Instagramu.

KONTAKTUJTE NÁS

Naši kolegové ze zákaznické a technické podpory i nadále fungují a jsou připraveni Vám poradit.

+420 226 203 121

Zákaznické oddělení

+420 226 203 122

Technická podpora